• כיצד לבחור משרד חקירות פרטי

   

  יש לך חשש כי העובדים שלך פועלים ברשלנות או אף מועלים בכספי החברה? חושדת שהבעל ממנו את מתגרשת מדווח על הכנסות פחותות ממה שהוא מרוויח באמת, כדי להוריד את גובה דמי המזונות? נראה לך שאשתך בוגדת בך? גניבות, בגידות והונאות הן עניין נפוץ, שמתרחש על ימין ועל שמאל, ואיש אינו חסין בפניו. עם זאת, קיים פתרון יעיל, שיכול להגן על קורבנות הבגידה וההונאה, קוראים לזה משרד חקירות פרטי. איך תבחרו נכונה משרד חקירות שיחשוף עבורכם את האמת ויספק לכם את הראיות שיסייעו להחזיר את הצדק על כנו – על כך במאמר שלפניכם.

  תחומי חקירה כלליים ובגידות

   

  בתחום הרגיש והכאוב של חוסר נאמנות בנישואין, כדאי לכם לבחור רק משרד חקירות שמתמחה בבגידות, אשר צבר ניסיון רב והיכרות מעמיקה בתחום מורכב ונפיץ זה. יש לתת את הדעת לכך שבעוד שחקירות המתבצעות במקומות עבודה, כוללות מעקבים במרחב הציבורי, המצוי ברשות הרבים, הרי שחקירות הנוגעות לבגידות עוסקות ברשות הפרט. יחד עם זאת, בניגוד למצב הרווח בחקירות העוסקות בהונאות או גניבות, בגידה איננה מהווה עבירה על החוק. לפיכך, גובר הסיכון של הסתבכות עם החוק על רקע פגיעה בזכותו לפרטיות של מושא המעקב. משום שכך, חשוב מאוד לבחור משרד חקירות המתמחה בתחום ייחודי זה, כדי להשיג ראיות קבילות וחוקיות לבגידות, אותן ניתן להציג בבית משפט. מנגד, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי משרד חקירות המתמחה בתחום הבגידות, שהוא המורכב ביותר מבין סוגי החקירות הפרטיות, נדרש למיומנות ומקצועיות רבה כל כך, שללא ספק יוכל לסייע לכם באופן יעיל בכל חקירה אחרת.

  רישוי, ניסיון וציוד מקצועי מתקדם

   

  אחד ההיבטים שחשוב מאוד לבדוק לפני שבוחרים מדרש חקירות, נוגע לרישיון. משרד המשפטים מעניק רישיון בישראל, רק לחוקרים פרטיים שעברו התמחות בת שלוש שנים במסגרת משרד חקירות, המצוי בפיקוח ובאישור משרד המשפטים, ועמדו בהצלחה במבחן הסמכה רשמי. הקריטריונים המחייבים מבחינה חוקית בכל הנוגע לרישיון ניהול משרד חקירות מחמירים אף יותר, וניתנים רק לחברה המציגה ניסיון מוכח של חמש שנים לפחות. את הרישיונות יש לחדש בתדירות של אחת לשנה, באופן המותנה בהיעדרם של תלונות או הליכים פליליים כנגד החברה. לפיכך, רצוי לדרוש לראות את רישיון החברה מטעם משרד המשפטים. בנוסף, חש לברר אודות הניסיון המקצועי של החברה, בכל הנוגע לביצוע מעקבים וחקירות בשטח. זכותכם לקבל מידע מלא, בעילום שם כמובן, בכל הנוגע למקרים ומשימות חקירה קודמים שהחברה ביצעה. לבסוף, מומלץ לבדוק אם חברת החקירות מצוידת כראוי, במצלמות גלויות ונסתרות, אמצעי האזנה והקלטה, ואביזרי ריגול משוכללים וחדשניים נוספים. משרד חוקר פרטי מקצועי 24 שעות ביממה.


דילוג לתוכן