• סימנים לבגידה

  חשד לבגידה הוא אחד הנושאים הכאובים והנפוצים המתרחשים בין בני זוג. מדובר בפצצת זמן מתקתקת, שעלולה לכלא כל מה שטוב בזוגיות, ולהרעיל את היחסים. אך האם החשדות אכן נכונים? כפי שבגידות הן תופעה נפוצה, שאינה פוסחת על אף מגזר באוכלוסייה, הרי שגם חשדות בלתי מבוססים יכולים בהחלט להתקיים, ולפגוע באמון ללא סיבה מוצדקת. לפניכם מדריך לגילוי סימנים לבגידה של בני זוגכם. קראו ודעו: האם החשד שלכם עשוי להתגלות כמוצדק?

  בושם, בגדים והופעה חיצונית

  לרוב אנו מכירים היטב את בני זוגנו מבחינת סגנון הלבוש, מידת ההשקעה בהופעתם החיצונית, הבושם בו הם משתמשים ושאר הרגלי הטיפוח העצמי המאפיינים אותם. שינוי במאפיינים אלו עלול להעיד על בגידה. כך למשל, תוכלו לבדוק האם בני זוגכם מדיפים ניחוח בושם המתאים למין השני ואינו שלכם? האם בני זוגכם מחליפים לפתע ביגוד מחוץ לבית, וחוזרים לבושים אחרת מכפי שראיתם אותם כשיצאו? האם בני זוגכם משנים לפתע סגנון הופעה, ומשקיעים יותר מתמיד בטיפוח עצמי? אם כן, זה אומר דרשני.

  הטלפון הנייד והמחשב או זיהוי שיחה חסומה

  הטלפונים הניידים של היום מכילים מידע עצום ורב בתוכם, לרבות שיחות, התכתבויות וואטסאפ ועוד. במידה ובני זוגכם נאמנים לכם, לא צריכה להיות להם שום בעיה לחלוק אתכם את המידע הזה. אך במידה ויש להם מה להסתיר, ייתכן ותראו שהם מקיימים שיחות בנפרד ובפרטיות, נמנעים מלהשאיר את הטלפון בסביבתכם, למשל כשהם נכנסים למקלחת ולשירותים, או עונים מעת לעת בלחש לשיחות נכנסות. כל אלו עלולים להיות סימנים לבגידה. כך גם לגבי המחשב. האם מצאתם כי בני זוגכם מוחקים אימיילים, מסירים היסטוריה של גלישה או מכבים במפתיע את המחשב מיד כשאתם נכנסים הביתה? אם כן, ייתכן והם משתמשים באחד מאתרי ההיכרויות הפופולאריים על מנת לבגוד בכם.

  איך בני זוגכם נכנסים ויוצאים מבית

  האם ראיתם לאחרונה את בני זוגכם נכנסים לבית וניגשים להתקלח עוד לפני שהספקתם להחליף עימם מילה? במידה והייתם עדים להתנהגות כזו, ייתכן בהחלט שיש לה סיבה בלתי טהורה בעליל. בנוסף, חשוב לעקוב ולוודא ששעות העבודה, והשהייה מחוץ לבית נמשכות כפי שהיו תמיד. במידה ובני זוגכם נעדרים מהבית יותר מתמיד, מרבים להגיע מאוחר מהעבודה, יוצאים לאירועים חברתיים בלעדיכם עד שעות מאוחרות – ייתכן בהחלט שאין זה מקרי, ואלו הם סימנים לבגידה.

  ירידה בתדירות קיום יחסי המין

  אין מה לעשות, אבל כשבני זוגכם מספקים את הדחפים המיניים עם אנשים אחרים, הם עשויים מן הסתם לחשוק פחות באינטימיות בתוך הזוגיות. איכות ותדירות יחסי המין בין בני זוג, הם מדדים משמעותיים גם למצב הזוגיות וגם לסבירות קיומן של בגידות. במידה וחלה ירידה חדה בתדירות או בהנאה ביחסי המין שלכם, קרוב לוודאי שיש לזה סיבה.

  חשוב לציין, שעל אף הכל, סימנים לבגידה אינם מהווים הוכחה מוצקה לקיומה. מדובר בסימנים שעשויים להעלות חשד סביר, אך רק חוקר פרטי המתמחה בבגידות יוכל לאמת או להפריך את חששותיכם, ולהביא בפניכם עובדות בלתי משתמעות לשתי פנים. פנו עוד היום למשרד חקירות מקצועי, ותוכלו לדעת בוודאות מה האמת.


דילוג לתוכן