• כיצד משמשת מצלמה נסתרת לגילוי בגידות

  חושש שאשתך בוגדת בך? יש לך הרגשה שבעלך כבר לא נאמן לך? אי הוודאות עשויה להיות קשה יותר מכל. החדשות הטובות הן, שאינכם חייבים עוד לחיות עם הספק. גם במצבים בהם בני זוגכם מקפידים לחכות למועדים שאינכם נמצאים בבית, או להגיע לבצע את זממם איפה שלא ניתן לאתר אותם, בין אם זה במשרד או אפילו ברכב, תוכלו לתעד את הפעילות החשודה. משרד חקירות מקצועי ידע כיצד להתקין עבורכם מצלמה נסתרת משוכללת, באופן המיטבי תוך הפחתת הסיכונים למינימום, על מנת שתוכלו לדעת אחת ולתמיד, אם זה רק נדמה לכם או שאכן יש כאן בעיה.

  מה זה מצלמה נסתרת בגידות – באלו מקרים מומלץ להתקין מצלמה נסתרת

  רבים ממשרדי החקירות מציעים ללקוחותיהם במצבים מסוימים להתקין מצלמה נסתרת. בגידות בין בני זוג, מהוות מצב שלעתים מחייב שימוש בטכנולוגיה זו, כדי לספק ראיות מצקות, שגם קבילות בבית משפט (או במקרה הטוב לגלות בביטחון וודאי שהחשד לא היה כלל מוצדק). מאחר ולא ניתן לבצע מעקב של חוקרים בתוך הבית, ובמרחב הפרטי, במקרים בהם יודעים או שקיים חשד כי מעשה הבגידה מתרחש בין כותלי ביתכם או במקומות שהם בגדר רשות הפרט – מומלץ להשתמש באפשרות זו. אמנם חוקרים פרטיים מיומנים יכולים בהחלט לתעד במצלמותיהם כל מי שנכנס לבית, אך במידה והזוג הבוגדני לא הפגינו נשיקה צרפתית לוהטת במפתן הדלת, לעתים יהיה קשה להוכיח באופן חד משמעי שהביקור נשא אופי מיני. לכן, תיעוד נסתר יכול להשלים את הפערים, ולאפשר את השגת הראיות הדרושות.

  מצלמה נסתרת בגידות – איך מתקינים מצלמה נסתרת בלי להיחשף ולהסתבך עם החוק

  רק חוקר פרטי מקצועי ומנוסה, יוכל אחרי שביקר במקום המיועד, לקבוע היכן ניתן ורצוי להתקין את המצלמה מבלי שזו תתגלה. ניתן להסתיר את ציוד הריגול מאחורי פריטים ביתיים נפוצים, כמו תמונות, שעוני קיר, גלאים ומערכות אזעקה. יש לקחת בחשבון משתנים רבים כמו רמת האור הדרושה לצילום איכותי, הסוואת המצלמה מבלי לפגוע ביעילות פעילותה, רוחב פרישת העדשה המתאים כדי לקלוט את המרחב הנחוץ בחדר ועוד. בנוסף לכך, במצבים מסוימים צריך גם להעריך מהן השעות בהן מוטב להפעיל את הטיימר במצלמה, האם יש צורך לשלב גלאי תנועה ואם רצוי לשלב גם חיבור לאינטרנט או לטלפון הנייד. יש לציין כי הקלטת קול הנה אסורה בחוק, אך לעומת זאת צילום וידאו אינו בלתי חוקי באופן מפורש, בתנאים מסוימים. חוקר פרטי מיומן, יודע כיצד לטפל בנושא התקנת מצלמה נסתרת, באופן שלא יתגלה ולא יהווה עבירה מפורשת על חוק הגנת הפרטיות.

  לסיכום, התקנת מצלמה נסתרת בגידות מהווה פתרון מצוין לגילוי בגידות במקרים בהם אמצעים אחרים כמו מעקב אינם יכולים להצליח. עם זאת, חשוב להיעזר בחוקר פרטי מנוסה ומקצועי, כדי להשיג הוכחות איכותיות וראויות, ולנוע מצב בו המצלמה תתגלה או שהאדם שהתקין אותה יואשם בהפרת חוק הגנת הפרטיות. חוקר פרטי מעולה יידע איך ללכת בין הטיפות, לתעד מבלי לעבור על החוק, לצלם מבלי להיראות, ומעל הכל – לתת לכם את הוודאות שאתם זקוקים וראויים לה.


דילוג לתוכן