• לצוות

  "שמיר חקירות"

   חקירות, קשה לי לכתוב את זה, אבל אני מודה לכם על שחשפתם את האמת על אשתי למרות הכל. אני כותב בשביל לומר לכל הגברים: אל תוותרו ואל תתנו שישפילו אתכם! אני הייתי שם ובזכות צוות החוקרים הצלחתי לעמוד על שלי ולצאת מהחבילה בתנאים הרבה יותר טובים, כמו שמגיע לי!

  יוסי ליבו (שם חסוי)

 • אחרי מחשבה רבה החלטתי לכתוב את מכתב ההמלצה הזה, לטובת כל הנשים שחיות באי וודאות מתמדת, כמו שהייתי אני לגבי בעלי. אם נדמה לך שבעלך נפגש עם אחרות, אל תוותרי. כאישה אל אישה אני ממליצה לך לפנות ל "שמיר חקירות" הם כבר ידאגו שלפחות תדעי את האמת, ומהר, נקודה יותר טובה להתחיל ממנה.

  ריקי כהן (שם חסוי)

 • לצוות "שמיר חקירות" תודה מקרב לב על ההיענות המהירה והטיפול המסור בפנייתי. עשיתם עבודה יוצאת מן הכלל וטיפלתם בבעיה האישית שהבאתי בפניכם על הצד הטוב ביותר, אפילו כשהעניינים הסתבכו! מבלי למסור פרטים אישיים מידי, אני יכולה לומר שבזכותכם הצדק יצא לאור וקיבלתי את החלק שמגיע לי בצוואה. המשיכו לעזור לכל מי שמקופח ומרומה, אתם עושים מלאכת קודש.

  בהערכה, דליה קוראנו (שם חסוי)

 • לכבוד צוות החוקרים הפרטיים ממשרדי "שמיר חקירות" אנו מודים לכם בשם צוות העובדים וההנהלה על שנים רבות של שירות מהימן, יעיל ומהיר, שסייע רבות לחברתנו בשימור הערכים המוסריים בקרב כוח האדם שלנו ומנע הפסדים משמעותיים גם במספר מקרי גניבות שנחשפו. ממליצים לכל בית עסק ליהנות מרשת הביטחון שמעניקות חקירות איכותיות ומקצועיות ברגע האמת, על ידי החוקרים המעולים של "שמיר חקירות".

  אורלי ריקמן. "TALICONDITIONERS". מערכת מיזוג וקירור

 • לצוות חוקרי "שמיר חקירות" עכשיו שהכל מאחורינו, אני שמחה לומר שגיליתי שחשדותיי היו לשווא. אין דבר מקל יותר מלדעת בוודאות שבעלי נאמן לי, ובזכותכם דאגות רבות ומעיקות באו לקיצן. מעריכה אתכם על היחס הקשוב, הזמינות בכל רגע בו הייתי צריכה אתכם, הדיסקרטיות המוחלטת ומכל הכל – המקצועיות והאמינות שלכם, בכל שלב בדרך.

  בהוקרה, מילי סעלה (שם חסוי)

 • הרינו לאשר כי חברת "שמיר חקירות" סיפקה לנו שירותי חקירה בין השנים 2006-2016 בתחומים כלכליים שונים, שכללו ביצוע מעקבים מורכבים ושימוש בציוד מתוחכם ומתקדם מסוגו, וזאת לשביעות רצוננו המלאה. אנו מעלים על נס את המקצועיות, היושר, המסירות ומהירות המענה.

  משה סורקין. מנכ"ל. "HOUSE TIME" נדלן ישראלי

 • לחוקרי "שמיר חקירות" חקירות, תודה על הכל! בזכותכם אני סוף סוף יודע שאשתי נאמנה לי. לא היה רגע שמח יותר מלגלות שאין לכם שום תמונות להראות לי, ואחרי שראיתי את העבודה הרצינית שאתם עושים, אני בטוח שאם היה לה מה להסתיר, הייתם מגלים את זה. מה אני אגיד, עשיתם אותי גבר מאושר והיא אפילו לא יודעת מכל זה כלום. מי שלא בטוח לגבי אשתו – מומלץ בחום!

  ממני, קארלו בירמן. (שם חסוי)


דילוג לתוכן