• חקירות כלכליות:
  הדרך האולטימטיבית לשמור על כספכם וזכויותיכם

   

  בכל הנוגע לעניינים פיננסיים, רבים עלולים למצוא את עצמם נופלים קורבן לשרלטנים ונוכלים, לתרמיות עוקץ שונות, מעילות של עובדים או רמאות מצד לקוחות. מצב נוסף וכאוב שרבים וטובים מסתבכים בו, נוגע לרמאות של בני זוג בהליכי גירושין, המעלימים רכוש, על מנת להתחמק מחלוקתו השוויונית וההוגנת כחוק. השלמה עם המצב אינה הברירה היחידה במצבים אלה: יש מה לעשות. ניתן וכדאי מאוד, ליצור קשר עם חברת חקירות מנוסה ומקצועית, שתשיג את המידע הנחוץ, ותמנע עוגמת נפש, סיכונים כלכליים ואף הפסדים כספיים. הכל על חקירות כלכליות במאמר שלפניכם.

  באלו מקרים מומלץ לבצע חקירות כלכליות?

   

  חקירה כלכלית הנה צעד שמומלץ במקרים שונים הן לאנשים פרטיים והן כשירות עבור חברות עסקיות. כך למשל, חברת ביטוח החושדת כי אחד או יותר מלקוחותיה מרמים אותה, על מנת לסחוט כספי פיצויים, יכולה להזמין חקירה, במטרה לקבל ראיות הנוגעות למצבו הבריאותי האמתי או למצבו הכלכלי של המבוטח. מצב שכיח נוסף בו מתעורר צורך בחקירה כלכלית, נוגע לחברות או אנשים פרטיים, שמתמודדים עם אנשים שחייבים להם כספים, ונעלמו, או לחליפין מעלימים נכסים ורכוש שברשותם, על מנת להתחמק מהחזר. חברת חקירות מקצועית ומנוסה תדע כיצד לאתר כל אדם ולמצוא כל נכס שברשותו, כדי לסייע ללקוח למצות את ההחזר המלא המגיע לו. בנוסף, ישנן חקירות המכונות «הרמת מסך», שעוסקות בבתי עסק שפשטו את הרגל באופן רשמי, אך למעשה נסגרו רק לכאורה ופשוט עברו למקום אחר, ופועלים עם אותם לקוחות, רכוש ותחומי פעילות, תחת שם שונה. החקירה במקרה זה יכולה להוכיח כי מדובר באותם בעלים, ופשיטת הרגל הנה למראית עין בלבד, ובכך לאלץ את אותו בעל עסק להחזיר חובות ולקיים התחייבויות שניתנו לפני פשיטת הרגל לכאורה. תחום נוסף ומשמעותי בחקירות הכלכליות, מסייע ללקוחות הנמצאים בהליכי גירושין, לחשוף את מלוא הרכוש של בני זוגם, ולהסיר את הלוט מעל ההתנהלות הכלכלית שלהם, על מנת לקבל את החלק השווה ברכוש, המגיע להם כחוק, במסגרת משפטית.

  חקירות כלכליות – הלכה למעשה

   

  רק משרד חקירות מורשה, המעסיק צוות של חוקרים מוסמכים ומנוסים, יוכל לבצע עבור לקוחותיו חקירות כלכליות מקצועיות, ולספק ראיות איכותיות וקבילות במהירות וביעילות. משרד חקירות טוב, יהיה גם מצויד בכל האמצעים הטכנולוגיים החדישים ביותר בשוק, על מנת להשיג תמונות והקלטות וידאו ולבצע מעקבים באופן יעיל ומהימן, מבלי להתגלות, כמובן. תהליך החקירה מתחיל לרוב בפגישת ייעוץ ראשונית, בעקבותיה תיבנה עבור הלקוח תכנית חקירה המותאמת לצרכיו האישיים. לאחר מכן, יחל צוות החוקרים בביצוע התכנית, וזאת תוך דיווח בזמן אמת ללקוח על כל שלב והתקדמות בעניינו, עד להשגת התוצאות המבוקשות. תוצאות החקירה יוגשו בדו»ח מפורט, בצורה מאורגנת, וכחלק מתיק חקירה מסודר, הכולל ראיות איכותיות. הממצאים של תיק החקירה והדו»ח, ניתנים להצגה בבית משפט כראיות.

   

  חושדים שמרמים אתכם? חוששים לסכן את מצבכם הכלכלי ולאבד כספים? פנו עוד היום לחברת חקירות מורשה ומקצועית, ותוכלו להיות סמוכים ובטוחים שהאמת תצא לאור, ובתוך זמן קצר תוכלו למצות את זכויותיכם.