• חקירות גירושין – מתי ואיך זה יכול לעזור לך?

  מצב בו אנו מגיעים לצורך לפרק את הנישואין לאחר שנים, איננו פשוט כלל ועיקר, ועלול להיות מלווה בכאב רגשי ואתגרים לא מבוטלים, כלכליים ואחרים. לצד הכאב והצער, חשוב לשמור על הזכויות המגיעות לך בהליכים המשפטיים, ולשמור על עצמך מבחינה כלכלית ואישית כעת ובעתיד. ישנם גורמים שונים שעשויים להשפיע על הכרעת בית הדין או בית המשפט בעניינך. במידה וקיים חשד להונאה או היעדר כנות מצד בן הזוג, הן בהיבט של ההצהרה על נכסיו והתנהלותו הכלכלית והן בהיבט האישי הנוגע לנאמנות ובגידות, ניתן ורצוי להיעזר במשרד פרטי, המתמחה בחקירות גירושין, על מנת להוציא את האמת אל האור. מתי רצוי להיעזר במשרד חקירות לצורך הליכי גירושין, ובמה זה יכול לעזור לך – על כך ועוד במאמר הבא.

  חקירה מקצועית פרטית לגילוי מקרי בגידה או בגידות בחיי הנישואין

   

  במידה וידוע לך או שהתעורר חשדך בנוגע לאפשרות לבגידה מצד בן או בת הזוג, חשוב לדעת כי לא מדובר רק במצב בלתי מוסרי שזכותך לגלות את האמת המלאה אודותיו, אלא גם בנתון שאם יוכח, עשוי להשפיע לטובתך על הליכי הגירושין. ראיות לבגידה משפיעות על אופן חלוקת הרכוש, גובה דמי המזונות, זכאותה של האישה לדמי כתובה ואף על החלטות הנוגעות למשמורת והסדרי הראייה עם הילדים.

  גובה דמי המזונות

   

  חקירות גירושין נחוצות גם במקרים בהם מתעורר חשד בנוגע לגובה הכנסותיו של הבעל, או האישה יודעת כי בעלה אינו מדווח על מלוא הסכומים שהוא מרוויח כחוק. הבעל עלול להשתמש בדיווח שקרי על רמת הכנסותיו, על מנת לאלץ את בית המשפט לפסוק לו דמי מזונות נמוכים מכפי שעליו לשלם לפי חוק. חקירה פרטית על ידי צוות חוקרים מנוסה יכולה לחשוף את נתוני הכנסתו האמתיים של הבעל, ולשמש כראייה בבית המשפט, שתכריע את הכף לטובת פסיקתו בעניין גובה דמי מזונות הוגן יותר לאישה.

  חלוקת רכוש הוגנת או חקירות גירושין

   

  מצב נוסף בו חברת חקירות פרטית יכולה לסייע למתגרשים, עוסק בחלוקת רכוש, עניין רגיש וסבוך בהסכמי הגירושין. לא כולם יודעים, אבל אצל אנשים רבים רווח המנהג הנלוז להסתיר ולהסוות חלק מנכסיהם, על מנת להתחמק מחלוקה מלאה ושווה של הרכוש בשלמותו. אם אחד הצדדים יודע על התנהלות כזו או חושד בקיומה, ניתן לברר את היקפם המדויק והמלא כל כלל הנכסים. אין נכס, בלתי נייד או רגיל, שיהיה חסין בפני צוות חוקרים בעלי ניסיון ומיומנות, הנעזרים בציוד חדשני ומתקדם ושיטות מעקב מתחכמות. ממצאי החקירה הפרטית קבילים, ויכולים לשמש בבית המשפט בהליך הגירושין.

   

  לסיכום, אם אתם מתגרשים, חשוב שתדעו, שמעבר לכאב והצער, ניתן ורצוי להבטיח את מלוא הזכויות המגיעות לכם, כעת ובעתיד. אינכם חייבים להסכים שירמו אתכם! אל תפלו קורבן לבגידות והונאות, כלכליות או אישיות! פנו עוד היום לחברת חקירות פרטית, מורשה ומקצועית, והבטיחו לעצמכם את הראיות הדרושות להשגת תנאים הוגנים בהסכם הגירושין.